top of page

O Vojtovi

viking_workout_logo_zlute.png
IMG_2007.jpeg

Ahoj, já jsem Vojta

Jmenuji se Vojta a už od útlého věku jsem byl veden ke sportu. V dětství jsem hrál fotbal a později sedm let florball. Potom jsem se na dlouho odmlčel a věnoval se pouze studiím a pohyb mi dost chyběl.

Nakonec, v roce 2019, při studiích na VŠ jsem se rozhodl pro změnu. Ne jen shodit váhu, ale kompletně změnit životosprávu. Nebýt limitovaný svým tělem, ale mít tělo jako nástroj k neomezenému pohybu.

O cvičení jsem měl takovou představu, že si jednou do týdne zvednu nějaké železo nad hlavu a budu mít do měsíce pekáč buchet.
Začal jsem na sobě makat skrze kruhové tréninky a pomalu se začal zajímat o jídelníček. Zprvu se změny projevovaly jen bolestí a demotivací. Ale jak to bývá, tak díky vytrvalosti a přesvědčení o správnosti věci se časem začaly dostavovat výsledky. Během roku a půl jsem zhubnul 17KG!

 

V tu dobu jsem se do cvičení zbláznil a nešlo to zastavit. Začal jsem se pořádně věnovat jídelníčku, správné technice a silovému tréninku spojeným s funkčním tréninkem. Našel jsem udržitelnou cestu sebe sama, se kterou jsem spokojený a rozhodně ta cesta jen tak neskončí.

Na mých lekcích a individuálních trénincích ti budu předávat stejnou myšlenku, techniku a poznatky!

NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE.

Přihlásit se na vstupní konzultaci

Děkuji Vám za vyplnění formuláře. Brzy se Vám ozveme!

bottom of page