top of page

O Dejvovi

viking_workout_logo_zlute.png
IMG_1971.jpeg
unnamed.jpg

Ahoj, já jsem Dejv

Od malička jsem hrál hokej, kde jsme cvičili s vlastní vahou a později jsme využívali i posilovnu. Před každým tréninkem na ledě jsme měli kruhový, silový nebo kondiční trénink.


Asi ve 20 letech jsem měl úraz, který mi nedovolil nadále pokračovat v hokejové kariéře. proto jsem se rozhodl pro práci v kanceláři. Během jednoho roku jsem nabral 10kg a moje postava a fyzička byla katastrofální. Musel jsem se s tím něco udělat! Začal jsem znovu cvičit a běhat. Během půl roku se mi kondice vrátila a moje tělo se začalo formovat. 

Každé dítě si přálo být popelářem, kosmonautem nebo policistou. Já jsem od dětství chtěl být trenér. Své trenéry jsem vždy respektoval. Naučili mě disciplíně, která se mi hodila nejen do života. Trenér byl můj vzor. 

O sobě bych řekl, že jsem kamarádský člověk, se kterým se můžeš bavit o všem. Na tréninku mě vždy uvidíš pozitivního a vše řeším s úsměvem.

 

Vlastním dvě trenérské licence a na mém tréninku budeš potkávat i mou fenku Vegasu, kterou si tě určitě zamiluješ (když jí doneseš mňamku).

Jestli si myslíš, že nezvládneš se sebou něco udělat, tak mi hned napiš, protože Ti garantuji, že to společně zvládneme.
Těším se na každého nového klienta, který má chuť na sobě pracovat, ať už jde o hubnutí, nabírání svalové hmoty, či se chce cítit lépe.

 

Přihlásit se na vstupní konzultaci

Děkuji Vám za vyplnění formuláře. Brzy se Vám ozveme!

bottom of page