top of page

Historie

 

2019 - Zakoupení tašky

Celé to začalo nápadem v kanceláři.
Při mé sedavé práci jsem často trpěl  bolestí zad a začal jsem si uvědomovat, že se můj život uchyluje směrem, který se mi nelíbí.

KOUPIL JSEM TAŠKU a s ní jsem po práci začal dělat kruhové tréninky v pražských parcích.

Měla šílených 8O kg, ale dávalo mi smysl jí za sebou tahat každý den a trénovat lidi v přírodě a přes zimu ve školních tělocvičnách.

 

2020 - Covidové trable

Jak na celý svět dopadla pandemie Covidu-19, tak i mě se dotkla řada opatření proti šíření nákazy. Skrze zákaz shromažďování jsem byl nucen pozastavit kruhové tréninky a pronajímané prostory se uzavřely na neurčito.

Do té doby jsem se držel své hlavní myšlenky - cvičení v přírodě. Ale musel jsem se přizpůsobit době a zařídil jsem svůj první gym na Petřinách 

 

2021 - Pokus o venkovní gym

Po uvolněněji covidových restrikcí jsem začal naplňovat svou původní myšlenku - outdoorový gym.

Našel jsem prostory u Koupaliště Džbán a z vize se začala budovat realita. Postavil jsem dřevěný domek s umělou trávou a prvně naplňovat svůj prapůvodní nápad.
Zde se nejvíce rozjela moje trenérská kariéra. Provozovatelé měli však s koupalištěm jiné plány a byl jsem nucen prostory opustit.
Moje plány se rozpadaly jako domeček z karet.

 

2022 - Stěhování na Aritmu

Po předchozím nezdaru se mnou začaly zmítat pochybnosti a dost jsem přemýšlel o ukončení celého projektu Viking Workout. Díkybohu jsem měl více štěstí něž rozumu a s velkou dávkou odhodlání jsem se dohodl s vedením SK Aritma Praha na pronájmu prostoru, kde se moje vize mohla opět stát skutečností.
V tomto nelehkém období jsem našel vždy podporu ve svém taťkovi a manželce, kteří mě vždy podporovali a uklidňovali.

 

 1/2 2023 - Rozšíření týmu

Po stěhování šly plány jak po másle a klientela se začala rozrůstat takovým způsobem, že jsem to sám už nemohl zvládnout. Měl jsem pár pohovorů s trenéry, ale nikdo mi nezapadal do mého konceptu. Náhodou se zpráva o rozšiřování týmu dostala ke dvěma mým klientům, které jsem dlouhodobě trénoval a po vzájemné dohodě jsme si plácli.

Do týmu jsem Přibral Dejva, Vojtu a maskota Vegasu.

 

2/2 2023 - Stavba stanu

S rozšířením trenérského kolektivu jsme museli přemýšlet i nad Kapacitou vnitřních prostor (Petřin), které byly opravdu stísněné a pro tři tréninky naráz nepoužitelné. Proto jsme dali hlavy dohromady a vymysleli jsme první stan svého druhu - vikingský outdorový stan. Stavba nebyla jednoduchá a mnohdy se nás při stavbě sešlo hodně. Ale společnými silami jsme stavbu dokončili a nyní máme venkovní i vnitřní prostory na jednom místě.

bottom of page