top of page

Osobní trenér

68285308_454264302098225_317836997049293

Vyzkoušeli jste už několik různých sportů, cvičebních plánů, diet nebo osobních trenérů, ale výsledek je vždy stejný? Nakonec skončíte tak, že nemáte čas pravidelně dojíždět na tréninky, nebo zkrátka ztratíte motivaci? Toto je velmi časté schéma u mnoha lidí. Já jsem se proto rozhodl osobní trénink postavit trochu jinak.

VSTUPNÍ POHOVOR

S každým člověkem udělám nejdříve takzvaný "vstupní pohovor", který se ale bude odehrávat především venku ve Vašem nejbližším parku, nebo přímo u Vás doma. Tam si přesně řekneme, proč za mnou přicházíte, na co se chcete zaměřit a zároveň udělám posudek vašeho fyzického a zdravotního stavu. Osobní trénink vám pak sestavím na míru.

PROČ TRÉNINKY VE VAŠEM OKOLÍ ČI U VÁS DOMA?

Mnoho lidí se dnes potýká s nedostatkem času pro sebe samotného. Když chce člověk nabírat svaly, nezbývá mu, než vážit cestu do klimatizované posilovny, nebo dojíždět na tréninky v konkrétní časy, které ne vždy stíhá. 

Já se s Vámi domluvím individuálně - veškeré cvičební pomůcky přinesu buď do Vašeho nejbližšího parku, nebo i přímo k vám domů. Ukážu vám vhodné cviky, které můžete posléze dělat doma i bez mé pomoci a případně Vám pouze doporučím koupi některých pomůcek. 

JAKÉ MÁM S SEBOU POMŮCKY?

U žen nebo méně zkušenějších sportovců budu začínat především na cvicích zaměřených na práci s vlastní vahou, ale přinesu také lehčí pomůcky, jako například TRX, Flexi stick, lehké jednoručné činky, atd.. Pro zkušenější sportovce, kteří již cvičí buď sami v posilovně, nebo se intenzivněji věnují již nějakému kolektivnímu sportu (jako třeba voleyball, fobal, hokej, házené, atp.) a chtějí ještě zdokonalit své fyzické schopnosti či nabrat svalovou hmotu, pro ty připravím speciální trénink s pomůckami vhodnými k danému účelu. Budu mít k dispozici například "běhací žebřiny", expandér pro ztížení běhu, posilovací lano, nebo obouručné činky s těžkým závažím.

A CO KDYŽ MĚ BAVÍ PROSTĚ JEN JEZDIT NA KOLE ČI NA BRUSLÍCH?

Při osobním tréninku vždy zohledňuji lidskou osobnost v širším kontextu. Co to znamená? V rámci vstupního pohovoru se od Vás dozvím, jestli máte rádi třeba i běžnější aktivity, jako ježdění na kole, na bruslích, plavání nebo procházky. Tyto aktivity Vám také zařadím do tréninkového plánu, pokud budete mít zájem. Budu Vám stanovovat úměrné cíle a průběžně měřit progres, abyste sami měli jasno, jak moc jste od minula pokročili.

 

Veškeré obavy, trable se cvičením, ale i všechny úspěchy s Vámi budu podrobně konzultovat a vést Vás k Vašemu lepšímu já. 

Tak přijďte. Už se na Vás těším :-)

Vyplňte formulář a ozvu se Vám!

Děkuji Vám za vyplnění formuláře. Brzy se Vám ozvu!

bottom of page