top of page

Osobní trenéři

IMG_2022.JPEG

Vyzkoušeli jste už několik různých sportů, cvičebních plánů, diet nebo osobních trenérů, ale výsledek je vždy stejný? Nakonec vše skončí tak, že nemáte čas pravidelně dojíždět na tréninky, nebo zkrátka ztratíte motivaci? Toto je velmi časté schéma u mnoha lidí. Ve Viking Workout jsme se rozhodli osobní trénink postavit trochu jinak.

VSTUPNÍ POHOVOR
S každým klientem udělá trenér nejdříve takzvaný "vstupní pohovor". Tam se trenér dozví, proč a s jakým problémem přícházíte na co se chcete zaměřit a zároveň udělám posudek vašeho fyzického a zdravotního stavu. Osobní trénink vám pak sestavím na míru.

PROČ CVIČIT NA ČERSTVÉM VZDUCHU?
Mnoho lidí se dnes potýká s nedostatkem času pro sebe samotného. Když chce člověk nabírat svaly, nezbývá mu, než vážit cestu do klimatizované posilovny.
Cvičení na čerstvém vzduchu je pro lidské těloJAKÉ PŘI CVIČENÍ POUŽÍVÁME POMŮCKY
U žen nebo méně zkušenějších sportovců se začíná především na cvicích zaměřených na práci s vlastní vahou, ale přinesu také lehčí pomůcky, jako například TRX, lehké jednoruční činky, apod.

Pro zkušenější sportovce, kteří již cvičí buď sami v posilovně, nebo se intenzivněji věnují již nějakému kolektivnímu sportu (jako třeba voleyball, fobal, hokej, házené, aj.) a chtějí ještě zdokonalit své fyzické schopnosti či nabrat svalovou hmotu, pro ty připravím speciální trénink s pomůckami vhodnými k danému účelu.
Dále se těmto sportovcům, kteří se zaměřují na jednostranné sporty, upravíme tréninkový plán na vyrovnání zatěžovaných partií.


ZAPOJENÍ VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT DO TRÉNINKOVÉHO PLÁNU
Při osobním tréninku vždy zohledňuji lidskou osobnost v širším kontextu. Co to znamená?
V rámci vstupního pohovoru se od Vás dozvíme, jestli máte rádi běžnější aktivity, jako ježdění na kole/bruslích, plavání nebo procházky. Tyto aktivity Vám také zařadíme do tréninkového plánu, pokud budete mít zájem. Budeme Vám stanovovat úměrné cíle a průběžně měřit progres, abyste sami měli jasno, jak moc jste od minula pokročili.


 
Veškeré obavy, trable se cvičením, ale i všechny úspěchy s Vámi budeme podrobně konzultovat a vést Vás k Vašemu lepšímu já. 


Vyberte si jednoho z našich trenérů:

 

IMG_1976 (2).jpeg
IMG_1971.jpeg
IMG_2007.jpeg
Vyplňte formulář a ozvu se Vám!

Děkuji Vám za vyplnění formuláře. Brzy se Vám ozvu!

bottom of page